GLAS OCH KERAMIK / Figuriner / Figurin 3901851
nr 390 1851
Figurin
1800-tal, porslin, höjd: 26 skador
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 december 2005
Figurin
nr 390 1851
Figurin
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 500 kr |
måndag 12 december 2005 |